İZMİR KUTUHARF
 
» Hakkımızda

    Şirketimiz, ..........’de .... yıldır hizmet vermektedir. İlk önceleri ...... sektründe hizmet vermekte iken, zamanla işlerin büyümesiyle beraber farklı alanlarda da uzmanlaşmak    istemiştir.

    Şirketimiz kaliteye özel önem vermekte ve bu yüzden belge ve sertifikasyon çalışmalarımız sürdürülmektedir. Faaliyet konusu içinde olduğumuz ürün ve hizmetleri farklı dağıtım kanalları kullanarak müşterilerimize zamanında ulaştırmak için yoğun uğraşlar veriyoruz.

    Bilişim alanındaki yenilikler ve teknolojinin yoğun olarak ticari alanda kullanılmaya başlaması ile beraber firmamızda bu alana yatırım yapmış, Makine, demibaş ve techizatlarını yenilemiş ve gerekli düzenlemeleri yapmıştır.

    Şirket içinde geliştirdiğimiz yeni verimli ve etkin çalışma dinamikleri ile müşterilerimize daha iyi, daha kaliteli ve ihtiyacı en uygun şekilde karşılayan ürün ve hizmetleri sunmayı sürdüreceğiz.

    Şirketimiz, alanında uzmanlaşmış bir firma olarak çalışanlarımızın eğitimlerini şirket içinde ve sahada canlı yaşamalarına olanak sağlayacak uygulamaları yapıyoruz. Geliştirdiğimiz verimlik metodları ile hem çalışanlarımızın verimliliğini artırıyor hem de işlerinden ve kendilerinde memnun birer birey olmalarına yardımcı oluyoruz.

      

KURUMSAL
  Hakkımızda
  Vizyon - Misyon
  Kalite Politikamız
  Sertifika ve Belgeler
Bu sitenin tüm hakları saklıdır     ten.frahutukrimzi @ ofni